Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > Otevřené

Zdravotní obuv Papillio Florida Pixel rose / Birko-flor+měkká stélka, vel.č.37 - 38

Název Zdravotní obuv Papillio Florida Pixel rose / Birko-flor+měkká stélka, vel.č.37 - 38
Výrobce Papillio by Birkenstock - Zdravotní obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1004192
Cena 1 544,00 Kč
Cena s DPH 1 868,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní obuv vhodná i pro volný čas, nadstandardní kvality vyrobená z materiálu Birko-flor. Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem.
Měkká stélka zdravotní obuvi Birkenstock stélka je modelována tak, aby se celá tělesná hmotnost přirozeně rozdělila rovnoměrně po celém chodidle nohy. Tímto způsobem zajišťuje obuv optimální podporu nohy, správný biomechanický pohyb a je vhodná pro velice citlivé nohy. Do základní anatomické stélky Birkenstock (lehký přírodní korek, nejjemnější jutová příze a vysoce kvalitní přírodní latex) je přidána navíc vrstva pěnového kaučuku.<br>Zdravotní obuv Papillio je vyráběná ve Španělsku (made in Spain) z tradičních kvalitních německých surovin (licensed by Birkenstock).

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně podle nejmodernějších standardů. Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena