Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > S plnou špičkou

Zdravotní obuv Betula Liv Lace Tex Black / Birko-Filz, měkká stélka i podrážka, vel.č. 39

Název Zdravotní obuv Betula Liv Lace Tex Black / Birko-Filz, měkká stélka i podrážka, vel.č. 39
Výrobce Betula by Birkenstock - Zdravotní obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 348023
Cena 1 420,00 Kč
Cena s DPH 1 718,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Domácí zdravotní obuv nadstandardní kvality vyrobená z materiálu Birko-filz. Birko-filz je směs buničité vlny a syntetické plsti. Směsová tkanina je hřejivá, prakticky nezničitelná a příjemná na nošení.

Měkčená podrážka tlumí každý váš krok.
Měkká stélka zdravotní obuvi Betula je modelována tak, aby se celá tělesná hmotnost přirozeně rozdělila rovnoměrně po celém chodidle. Tímto způsobem zajišťuje obuv optimální podporu nohy, správný biomechanický pohyb a je vhodná pro velice citlivé nohy. Do základní anatomické stélky Birkenstock (lehký přírodní korek, nejjemnější jutová příze a vysoce kvalitní přírodní latex) je přidána navíc vrstva pěnového kaučuku.
Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2018 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena