Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > S plnou špičkou

Zdravotní obuv Birkenstock Boston - Blue-modrá / přírodní olejovaná kůže, měkká stélka, vel.č.37-41

Název Zdravotní obuv Birkenstock Boston - Blue-modrá / přírodní olejovaná kůže, měkká stélka, vel.č.37-41
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1013646
Cena 2 101,00 Kč
Cena s DPH 2 542,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní pantofle Birkenstock Boston jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost (na doma, do kanceláře, na procházku...) a jsou vyrobené z kůže. Kůže Birkenstock je mimořádně silná – asi tři milimetry – a přesto měkká. Přírodní kůži je možné poznat jak podle vůně, tak i podle typické lícové kresby a barvy povrchu. Nepoužíváme žádné syntetické krycí barvy, kterými bychom tyto rozdíly vyrovnávali – póry v kůži proto zůstávají otevřené a prodyšné.

Měkká stélka zdravotní obuvi Birkenstock je modelována tak, aby se celá tělesná hmotnost přirozeně rozdělila rovnoměrně po celém chodidle. Tímto způsobem zajišťuje obuv optimální podporu nohy, správný biomechanický pohyb a je vhodná pro velice citlivé nohy. Do základní anatomické stélky Birkenstock (lehký přírodní korek, nejjemnější jutová příze a vysoce kvalitní přírodní latex) je přidána navíc vrstva pěnového kaučuku.

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena