Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > S plnou špičkou

Zdravotní obuv Birki Kay - Flag Stars and stripes / Birko-flor+dynamická stélka, vel. 39

Název Zdravotní obuv Birki Kay - Flag Stars and stripes / Birko-flor+dynamická stélka, vel. 39
Výrobce Birki - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 936341
Cena 1 949,00 Kč
Cena s DPH 2 358,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní obuv Birki Kay je vyrobena z materiálu Birko-flor. Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem.
Pásek se dá dát i za patu, aby obuv lépe držela.
Dynamická stélka
zdravotní obuvi Birki nabízí vašim nohám pohodlí i stabilitu bez ohledu na počasí. Díky otevřeným pórům je zdravotní obuv prodyšná, odvádí vlhkost ale i přes to všechno si ve vlhkém prostředí zachovává "Memo" efekt díky výjimečnému komfortu paměťové pěny z viskosního elastického materiálu. Stélka z visko-elastické pěny je využívána též při výrobě sportovní obuvi protože zaručuje dobrou stabilizaci nohy. To znamená, že viskosita elastické pěny dá při zatížení vašim nohám pohodlí a oporu a díky své elasticitě se opět vrací do původního tvaru. Pěna tak poskytuje na každém kroku optimální rozložení tlaku a vynikající kontrolu.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.
Hluboká patka pevně drží patu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena