Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > S plnou špičkou

Zdravotní obuv Papillio Boston Platform 2cm - Golden Age Sand / Birko-flor, vel.č.37+38+40+41

Název Zdravotní obuv Papillio Boston Platform 2cm - Golden Age Sand / Birko-flor, vel.č.37+38+40+41
Výrobce Papillio by Birkenstock - Zdravotní obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1007105
Cena 1 859,00 Kč
Cena s DPH 2 249,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní obuv Papillio Boston s 2cm platformou je vhodná pro volný čas na ven i na doma, ale oceníte ji též v  práci. Pantofle jsou vyrobené z materiálu Birko-flor, který je vysoce odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem. Stélka zdravotní obuvi Papillio je modelována tak, aby se celá tělesná hmotnost přirozeně rozdělila rovnoměrně po celém chodidle.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. Zdravotní obuv Papillio je vyrobená v Portugalsku (made in Portugal) z tradičních kvalitních německých surovin (licensed by Birkenstock).

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena