Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > S plnou špičkou

Zdravotní obuv Papillio Boston - Shiny Felt Anthracite-zlatá / vlněný filc, vel.č.37-41

Název Zdravotní obuv Papillio Boston - Shiny Felt Anthracite-zlatá / vlněný filc, vel.č.37-41
Výrobce Papillio by Birkenstock - Zdravotní obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1007103
Cena 1 625,00 Kč
Cena s DPH 1 966,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní obuv Papillio je vhodná pro volný čas i pro každodenní nošení. Obuv je vyrobená z odolného vlněného filcu. Vlněný filc patří mezi nejstarší látky na světě. Je to přírodní produkt s mnoha přednostmi: je příjemný na nošení, elastický, prodyšný a především zahřeje a udrží teplo.

Zdravotní obuv Papillio je vyrobená v Portugalsku (made in Portugal) z tradičních kvalitních německých surovin (licensed by Birkenstock).

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně podle nejmodernějších standardů.

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena