Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > Sandály

Zdravotní obuv Birkenstock Yara - Mocha / Birko-flor Nubuk, vel.č.37-41

Název Zdravotní obuv Birkenstock Yara - Mocha / Birko-flor Nubuk, vel.č.37-41
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1011439
Cena 1 560,00 Kč
Cena s DPH 1 888,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

Zdravotní sandály Birkenstock Yara jsou vyrobené z materiálu Birko-flor® Nubuck. Tento materiál má povrchovou strukturu typickou pro kůži a speciální způsob zušlechtění (zvláštní konečné opracování povrchu Birko-flor®) mu dodává vzhled podobný nubuku (semiš). Díky řemínkům kolem kotníků vypadjí sandálky Birkenstock Yara velice žensky a patří k jednomu z nejprodávanějších modelů této vysoce kvalitní zdravotní obuvi.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena