Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > Sandály

Zdravotní obuv Papillio Kairo - Zebra black-silver / Birko-flor, vel.č.40

Název Zdravotní obuv Papillio Kairo - Zebra black-silver / Birko-flor, vel.č.40
Výrobce Papillio by Birkenstock - Zdravotní obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 165091
Cena 1 499,00 Kč
Cena s DPH 1 814,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní sandály Papillio Kairo černo stříbrné barvy vzhledu hadí kůže jsou vyrobené z materiálu Birko-flor. Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem.

Zdravotní obuv Papillio je vyráběná ve Španělsku (made in Spain) z tradičních kvalitních německých surovin (licensed by Birkenstock).

 

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně podle nejmodernějších standardů. Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2018 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena