Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > zdravotní žabky

Žabky-Zdravotní obuv Birkenstock Style Gizeh - Dress blue lack + bílá podrážka / Birko-flor, vel.č. 37 - 38 + 40 - 41

Název Žabky-Zdravotní obuv Birkenstock Style Gizeh - Dress blue lack + bílá podrážka / Birko-flor, vel.č. 37 - 38 + 40 - 41
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1005301
Cena 1 428,00 Kč
Cena s DPH 1 728,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Žabky jsou vyrobené z materiálu Birko-flor (Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem).

Zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty. Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena