Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DÁMSKÁ > zdravotní žabky

Zdravotní žabky Birkenstock Gizeh - Shiny snake Cream / Birko-flor, vel.č.37-41

Název Zdravotní žabky Birkenstock Gizeh - Shiny snake Cream / Birko-flor, vel.č.37-41
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 0847431
Cena 1 428,00 Kč
Cena s DPH 1 728,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní obuv Birkenstock Gizeh Shiny snake - klasika i elegance s nádechem extravagance ve vzhledu třpitivé hadí kůže. Obuv je vyrobená z materiálu Birko-flor. Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou hadí kůži, spodní vrstva je pak opatřena měkkým rounem, aby obuv nedřela a netlačila.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena