Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DĚTSKÁ

Dětská zdravotní obuv Footprints Chico - hnědá / hladká kůže, vel.č. 33 + náhradní stélka vel.č. 34 / VÝPRODEJ

Název Dětská zdravotní obuv Footprints Chico - hnědá / hladká kůže, vel.č. 33 + náhradní stélka vel.č. 34 / VÝPRODEJ
Výrobce Footprints by Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 497123
Cena 735,00 Kč
Cena s DPH 889,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Dětská zdravotní obuv s vyjmutelnou zdravotní stélkou, vyrobená z nadstandardně kvalitní kůže s gumovou podrážkou. Zdravotní stélka je srdcem zdravotních bot Birkenstock. Je perfektně přizpůsobená anatomii lidské nohy tak, aby se chodidlo i celá noha pohybovali přirozeně a bez překážek.

Protože dětem rostou nožky velice rychle, je obuv přizpůsobena tak, že se do ní vejde i náhradní stélka o 1 č. větší (v tomto případě vel.č.34).

Rodiče, kteří dbají na zdravou obuv s přírodní stélkou, chtějí zajistit zdravý vývoj chodidel svých dětí. Protože měkká kostra chodidel malých dětí se musí nejprve vyvíjet tak, aby se z ní stal stabilní nosný systém. Než k tomu dojde, potřebují dětská chodidla oporu. K tomu se optimálně hodí zdravotní obuv Birkenstock.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí podle nejmodernějších standardů. Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena