Marpoint > Zdravotní obuv > Zdravotní obuv DĚTSKÁ

Zdravotní obuv Birkenstock Kids Bari - Navy / Birko-flor Nubuk, vel.č. 30

Název Zdravotní obuv Birkenstock Kids Bari - Navy / Birko-flor Nubuk, vel.č. 30
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 222563
Cena 1 343,00 Kč
Cena s DPH 1 625,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

Zdravotní obuv Birkenstock Kids Bari s praktickým zapínáním na suchý zip je vyrobena z materiálu Birko-flor Nubuk. Tento materiál má povrchovou strukturu typickou pro kůži a speciální způsob zušlechtění (zvláštní konečné opracování povrchu Birko-flor®) mu dodává vzhled podobný nubuku. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů. Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Rodiče, kteří dbají na zdravou obuv s přírodní stélkou, chtějí zajistit zdravý vývoj chodidel svých dětí. Protože měkká kostra chodidel malých dětí se musí nejprve vyvíjet tak, aby se z ní stal stabilní nosný systém. Než k tomu dojde, potřebují dětská chodidla oporu. K tomu se optimálně hodí zdravotní obuv Birki.

Sdílej tento článek s přáteli!

 

 
 
2008 - 2019 © Marpoint, Všechna práva vyhrazena